דבר ראש המועצה

ראש העיר יהודה אלבויםתושבי בית אריה עופרים היקרים!

לאחר שנתיים של פעילות אינטנסיבית להסדרת כללי המינהל התקין, רה-ארגון, חשיבה משותפת, הכנת תכנית התייעלות, קידום פרוייקטים אסטרטגיים מחד ומאבק אמיתי על כל שקל מאידך ולאחר שעברנו כברת דרך בתוך מנהרה ארוכה עם עליות ומורדות הגענו לאור שבקצה.
אני שמח לעדכן כי לראשונה מזה עידנים סיימנו את החציון של שנת 2020 מאוזנים ואפילו עם יתרה כספית של 180 אלף ₪.
אני שמח שבד בבד קידמנו את תכנית אזור התעשיה, מעלה שילה וחוטמית.
מערך החינוך, אותו הצבנו כיעד ראשון במעלה לטיוב ושדרוג, אכן מקבל את התשומות הנדרשות ויחד עם כח אדם אכפתי ואיכותי, יצרנו אקלים חינוכי משופר, הן מבחינה פדגוגית, הן מבחינה ארגונית והן מבחינת בטיחות וגיהות.
 המועצה, שחרטה על דגלה את נושא שיפור השירות לתושב בתחומי התרבות, הפנאי והספורט, קשר בלתי אמצעי עם בעלי התפקידים כולם, ללא יוצא מן הכלל, וביניהם גם אני עצמי, יוצרת את השינויים המתבקשים והמתחייבים בכל תחומי העשייה והחיים ובכך הופכת המועצה אבן שואבת לתושבים חדשים אשר מבקשים לקבע את ביתם ועתיד ילדיהם בישוב קהילתי, עם נופים מדהימים ובסמוך למרכז הארץ, במרחק נגיעה מכביש 6 ומכביש 444.
תכניות הבניה שקורמות עור וגידים ממש בימים אלו, חלקן בחסות משרד השיכון וחלקן ישירות ע"י המועצה, יהיו כר מתאים לקליטת אוכלוסיות חדשות ואיכותיות.
תקופת הקורונה לא פסחה גם על בית אריה-עופרים וגם בתקופה מאתגרת זו, השכלנו לתת מענה לתושבים ובכלל זה לאוכלוסיות שבמיקוד ובמקביל להמשיך לעשות, לקדם, לפעול בנחישות למען ובשביל התושבים.

שלכם, יהודה​